Niebanalne ozdoby ścienne

Co na ścianę?

Ozdoby na ściany do salonu to kompozycje, które powinny charakteryzować się spokojną kolorystyką i tematyką. To również sposób na urzeczywistnienie swojego charakteru. WYbierając dodatki ścienne, warto zadbać o komfort domowników. Zbyt przesadne dekoracje niekiedy mogą zakłócić harmonię pomieszczenia., dlatego stawiaj na minimalizm przy bardziej wyszukanych dekoracjach.

POSTAW NA TWARDE SUROWCE

Niesamowita ozdoba ścienna, która przywodzi na myśl galaktykę, w której planety mają formę szklanych diamencików. Całość tworzy zjawiskowy efekt.

A może trochę ceramiki...

Symbioza doniczek z metalowymi obramowaniami skutkuje akcesoriami dającymi szerokie możliwości wykorzystania. doniczka ścienna może być wykorzystana nie tylko jako miejsce na kwiaty i inne rośliny, ale bez problemu spełnia rolę organizera.

Powrót do natury

Niezwykła dekoracja na ścianę, którą wykonano z lakierowanego na złoto metalu. Ozdoba jest celowo postarzana. Forma rozłożystego drzewa robi wrażenie i świetnie nada się na przykład do stworzenia drzewa genealogicznego.

Srebro, brąz i złoto

Interesująca ozdoba ścienna składająca się z celowo postarzanych metalowych mis, które umieszczono na stelażu składającym się ze stalowych rurek.

Szukasz czegoś klasycznego?

Jeżeli obawiasz się efektu końcowego, a przy tym cenisz sobie funkcjonalizm postaw na: